МГО «Дитина з майбутнім» і Адельфійський університет (США) запускають сертифіковану освітню платформу з аутизму

Студенти першого онлайн-курсу, що стартує 20.09.21, уже восени отримають можливість надавати фахові послуги і розбудовувати свою кар’єру, маючи на руках спеціалізований міжнародний сертифікат.

Ініціатором проекту є МГО «Дитина з майбутнім», а сам курс — це, по суті, курс американського університету, що проходить у рамках Міжнародної академії аутизму. Він складається з 4-х модулів і нараховує 140 годин лекцій та насичену програму протягом 3-х місяців. Окрім лекцій, програмою передбачені групові обговорення, практична робота з конкретною дитиною на вибір учасника та/або на прикладі кейсу викладача, оцінка та аналіз практичних результатів, створення плану і стратегії втручання, постановка цілей, домашні завдання тощо.

З метою дотримання жорстких вимог Адельфійського університету щодо якості освіти, набір студентів на перші курси обмежений 20-ма місцями, а сам курс проходитиме а) за чіткими графіком і правилами; б) російською мовою. Курс платний, придбати його можна повністю чи помодульно за бажанням студента. Заняття проходитимуть у режимі живого онлайн навчання на платформі Zoom. Лектори:

Стівен Шор, професор із освіти людей із особливостями розвитку Адельфійского Університету, США. Аутист. Член правління Autism Speaks і багатьох інших організацій, що спеціалізуються на питаннях аутизму. Президент Мережі Аспергер / Аутизм. Автор серії книг із аутизму.

Інна Ольшанська, доктор ерготерапії (Baltimore County Public (OT) Schools, Early Intervention office), терапевт сенсорної інтеграції, член Американської асоціації ерготерапевтів (AOTA) і Всесвітньої федерації ерготерапевтів (WFOT), експерт і автор книги «Цілісний підхід до лікування дітей з особливими потребами».

Інна Сергієнко, консул Autism Europe, консультант з питань розуміння аутичної поведінки і комунікації, лауреат міжнародної премії International Natural Autistic People Award.

Ірина Сергієнко, експерт і координатор European Autistic Network, консультант із впровадження практичної інклюзії в країнах ЄС та Україні.

Інна Сергієнко, засновниця МГО «Дитина з майбутнім»:

        Я завжди хотіла, щоб наші фахівці мали доступ до якісної і престижної освіти у сфері аутизму, та дуже часто здобути якісні знання перешкоджає мовний бар’єр. Недавно, коли я вивчала курс Стівена Шора, навіть з моїм непоганим знанням англійської було дуже складно. Тому ми запропонували Університету Адельфі  створити Міжнародну академію аутизму і зробити таку освіту доступною для громадян усіх країн, де практикується російська мова, не лише СНД. Ми стартуємо 20 вересня, і це тільки початок. У нас великі плани, і ми дуже раді, що наші американські партнери повністю їх розділяють.

Реєстрація розпочата. Повна інформація щодо курсу за посиланням:   

https://adelphi.cwf.com.ua/?fbclid=IwAR2qA8WF1UhY6hptLunu6ZDDC8CFf_0yOBDVneC_huDMhx-4-lhKA6q8rEw