Восени нова група дітей з особливостями почне навчання комп’ютерної грамотності. Міжнародна громадська організація Фонд «Дитина з майбутнім» оголошує про старт набору нової групи IT школи для дітей з аутизмом, метою якої є навчання комп’ютерної грамотності в ході підготовки до майбутньої професії.

Курси діють вже майже два роки. За цей час діти на практиці показали, що комп’ютерна грамотність є дуже цікавою для аутистів, і являється обов’язковою програмою на сьогодні для будь-якого роду занять в майбутньому.

Якщо ваша дитина захоплюється технологіями, то їй буде дуже корисно дізнатися про можливості персонального комп’ютера, про офісні програми, про хмарні технології і навчиться користуватися пошуком в Інтернеті. На курсах також навчать основам програмування, адміністрування та моделювання. Web-розробка, HTML і 3D-графіка відтепер будуть не просто незрозумілими абревіатурами – дитина навчиться робити буклети, презентації, освоїть програми верстки та дизайну. Більш того, діти навчаться самі розробляти комп’ютерні ігри!

У світі людей з аутизмом все більше запрошують на роботу в IT та інші компанії на роботи, пов’язані з використанням технологій. Наприклад, найбільший банк Австралії Bankwest активно закликає корпорації приймати на роботу людей з аутизмом. Це тенденція, яка вже активно набирає обертів і незабаром буде і в Україні. Ми в силах дати світові нових геніїв Силіконової долини.

Запрошуємо дітей віком від 10 до 15 років. Діти будуть збиратися щонеділі та займатися по 2,5 години в невеликих групах однолітків. Заняття розраховані на високофункціональних дітей з аутизмом та іншими ментальними особливостями. Курс проходить в рамках діяльності студії соціалізації «Дитина з майбутнім».

Місце проведення занять – вул. Іллінська, 8, Поділ.

Як навчалися дітки раніше і як взагалі проходять наші заняття ви можете подивитися на сторінці проекту в Фейсбук

Більш детальну інформацію та реєстрацію ви зможете отримати у куратора проекту Олени Свердлової по телефону (050) 444 9851.

Чекаємо Вас!