Компанія АСІНО в Україні – генеральний партнер Другої міжнародної практичної конференції з аутизму (IPAC-2020)

Генеральним партнером Другої міжнародної практичної конференції з аутизму (IPAC-2020) є компанія АСІНО в Україні. Підтримати цю подію вона вирішила в рамках свого соціального проекту «Твій безмежний світ», який діє вже три роки. Ініціатива спрямована на допомогу людям з розладами аутистичного спектру.

«Компанія ACINO в Україні щорічно інвестує в соціальні, гуманітарні та благодійні проекти значні кошти, спрямовані на поліпшення якості життя української нації. З огляду на стрімке зростання кількості дітей з аутизмом як в Україні, так і в усьому світі, активні спроби вирішити цю проблему є необхідними для усього суспільства», – розповіли представники компанії.

І додали: «Важливо, щоб зусилля, спрямовані на інтеграцію особливих людей, їхню реабілітацію та медичний супровід, знаходили підтримку як з боку соціуму, так і з боку держави».

«Я дуже пишаюсь тим, що ми маємо таких партнерів, які розуміють, наскільки важливою для України є конференція подібного масштабу. З компанією ACINO ми співпрацюємо вже не вперше і бачимо, наскільки скрупульозно вони ставляться до проектів, які підтримують. Тому від МГО «Дитина з майбутнім» висловлюю їм величезну подяку», – прокоментувала Консул «Аутизм Європа» та засновниця МГО «Дитина з майбутнім» Інна Сергієнко.

АСІНО в Україні є частиною АСІНО ГРУП – швейцарської фармацевтичної групи компаній, що вже понад 170 років спеціалізується на розробці і виробництві високоякісних генеричних та інноваційних лікарських засобів, та просуває свою продукцію в інтересах пацієнтів у більш ніж 80-ти країнах світу.

У рамках проекту «Твій безмежний світ» компанія намагається привернути увагу суспільства до проблем особливих людей. Йдеться про консультації, проведення навчальних заходів для лікарів, видання методичних посібників для батьків та педагогів, підтримку реабілітаційних центрів для дітей з РАС, включаючи придбання обладнання для сенсорних кімнат.

Зокрема, у рамках проекту за 2 роки компанія обладнала одинадцять сенсорних кімнат у різних містах Україні.