Ірина Сергієнко та Біл Петерс прочитають спільну лекцію про секс-освіту для аутистів у рамках IV Науково-практичної школи з питань аутизму у Полтаві

«Підлітки. Секс-освіта для аутистів», – ще одна тема, яку МГО «Дитина з майбутнім» представить під час IV Науково-практичної школи з питань аутизму, що відбудеться 3-5 вересня у Полтаві.

Спікерами від Фонду стануть директор з розвитку Ірина Сергієнко та дорослий аутист зі США та консультант «Дитина з майбутнім» Біл Петерс. Вони прочитають спільну лекцію на 1,5 – 2 години.

IV Науково-практична школа з питань аутизму проходитиме в комбінованому форматі offline – online.

Оскільки кількість місць у залі обмежена через коронавірус, то на захід зможуть потрапити не всі. Саме тому в охочих послухати найцікавіші теми зі сфери аутизму є можливість дивитись семінари з дому, попередньо зареєструвавшись та отримавши доступ до кабінету вебінарів.

Подробиці заходу читайте тут: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1067645573631591&id=673775479685271

Щоб зареєструватись чи дізнатись додаткову інформацію, телефонуйте за номерами:

099 010 50 39, 044 537 52 77 або пишіть на електронну адресу: foundation@rimon.in.ua

Додамо, що на IV  Науково-практичній школі з питань аутизму виступить і Консул «Аутизм Європа» Інна Сергієнко, яка представить тему «Формування передмовних навичок у дітей з аутизмом».

Нагадаємо, у Києві за підтримки МГО «Дитина з майбутнім» презентували український переклад всесвітньо відомого роману про хлопчика з аутизмом.

https://cwf.com.ua/u-ki%d1%94vi-za-pidtrimki-mgo-ditina-z-majbutnim-prezentuvali-ukra%d1%97nskij-pereklad-vsesvitno-vidomogo-romanu-pro-hlopchika-z-autizmom/