Інтерв’ю з жінкою, яка першою в Україні захистила докторську дисертацію з аутизму, та історія матері двох особливих дітей – на сторінках жовтневого «Аутизм сьогодні»

Дорогі читачі!

Представляємо вам жовтневий номер електронного журналу «Аутизм сьогодні».

У ньому ми нагадаємо вам про грандіозну подію, яка відбудеться в останні та передостанні вихідні листопада. Це Друга міжнародна практична конференція з аутизму «IPAC2020»Цьогоріч вона вперше пройде в онлайн-форматі. Про спікерів та теми заходу – читайте в номері.

А доктор психологічних наук Діана Шульженко, яка першою в Україні захистила докторську дисертацію з аутизму, у рамках проекту «Як все починалось» розповіла, чому і за яких обставин її зацікавила саме ця тема.

Крім того, на сторінках журналу на вас чекає історія матері двох дітей з аутизмом, яка живе в Канаді. Вона розповіла, чому в діагноз сина вона повірила одразу, а от із тим, що у неї особлива і донечка, спочатку не могла змиритись. У цій сповіді ви дізнаєтесь і про те, яке заняття знайшла для себе дівчинка, щоб почуватись комфортно.

Також на сторінках журналу ви ознайомитесь із іншими новинами зі сфери аутизму. Зокрема, дізнаєтесь про захід для особливих дітей на НСК «Олімпійський» та серію соціальних роликів від «IVORY Films».

Приємного читання!

Скачати “Аутизм Сьогодні” жовтень 2020