Фотозвіт творчого майстер-класу до дня Святого Миколая в рамках благодійного проєкту Kids autism Games

Любі друзі!

Радо ділимося з Вами яскравими фарбами та чудовим настроєм до найочікуванішого дитячого свята – дня Святого Миколая 19 грудня 2021 року! 

 

У цей казковий день в рамках благодійного проєкту Kids autism Games, метою якого є соціалізація дітей з аутизмом за допомогою спорта та мистецтва, до наших малят завітали особливі Миколайчики – чарівні дівчини Яна Морган, Євгенія Малкова та Світлана Артюшкіна. Красиві чарівниці провели яскравий майстер-клас з малювання для особливих діток та подарували під ялинку кожному кошик яскравих спогадів. 

Проте захід став не традиційним розфарбовуванням білих полотен новорічними дитячими фантазіями, а незвичайним – малята створювали свої шедеври прямо на гостях, точніше, на худі, які перетворилися на унікальні полотна завдяки BEVZA та Mastercard.

Протягом майстер-класу, який відбувся на улюбленому НСК “Олімпійський”, процес створення витворів мистецтва супроводжували дитячий сміх, зачарованість батьків та насолода організаторів заходу, адже сказати, що захід вдався та дуже сподобався малятам та їхнім батькам – це нічого не сказати.

Творче самовираження та незвичайний інструментарій допомогли присутнім – дорослим та дітям – створити не тільки прекрасні речі, а й відчути затишок, спокій та обмінятися теплом своїх сердець з іншими.