Допомога аутистам України, які постраждали у війні: прямий ефір с директором Фонду “Дитина з майбутнім” Іриною Сергієнко 9 квітня 2022 року за підтримки міжнародних колег

9 квітня 2022 року відбудеться розмова з Іриною Сергієнко, директором фонду “Дитина з майбутнім”, спрямована на залучення коштів та інших ресурсів для відновлення навчально-освітнього процесу для дітей з аутизмом та іншими ментальними порушеннями в Україні. 

Організаторами зутрічі стали коллеги з Mishka and Samko | Happy Autism:

“В нинішній ситуації в Україні ми хочемо допомогти дітям з аутизмом та сім’ям отримати підтримку, якої вони потребують у цій кризі! Приходьте і поспілкуйтеся, задавайте запитання, слухайте та дізнавайтеся з реальних історій про проблеми та необхідну підтримку. Ми поговоримо з Іриною Сергієнко, директором «Дитина з майбутнім» — фонду допомоги дітям з аутизмом, який знаходиться в Києві, Україна. Ірина – сестра хлопчика з аутизмом Міши – також поділиться власною історією про війну та втечу з країни”.

Війна зруйнувала майже всі можливості для розвитку та навчання особливих дітей в Україні, але ми маємо зробити все можливе, аби відновити таких надважливий процес. Адже навіть мінімальна пауза у щоденному навчанні зумовлює часто непоправний регрес у здобутих раніше досягненнях, що спричинене особливостями аутизму. 

Для цього ми збираємо по всій Україні інформацію про нагальні потреби закладів, які до війни працювали з аутистами, а також закликаємо охочих надати допомогу, долучитися до нашої ініціативи. 

Подати заявку для отримання допомоги можна за посиланням тут 

Інформацію для тих, хто бажає допомогти, можна отримати тут

Детально про ініціативу дійзнавайтеся з прямого ефіру, який пройде у суботу 9 квітня 2022 року о 18:00 за посиланням