Дивіться запис on-line семінару «Дитячий сад в житті особливої дитини» з Наталією Стручек

Наскільки важливий дитячий сад для розвитку особливої ​​дитини і чого її повинні там навчити – про це і не тільки йшлося під час on-line семінару з директором спеціалізованого садка для дітей з особливостями у розвитку «Дитина з майбутнім» Наталією Стручек.
Запис трансляції вже можна подивитися на нашому сайті і Youtube-каналі.

Під час розмови з аудиторією Наталія Стручек розповідала про те, що перед тим, як віддати дитину в загальну інклюзію, її слід до цього добре підготувати. Тому що в багатьох школах вчителі не знають, як займатися з особливими дітьми. Вони не мають для цього ні необхідних навичок, ні часу. І в результаті особлива дитина офіційно вчиться в школі, але насправді цього немає. Тому що її відразу відправляють на індивідуальне навчання. А це вже не інклюзія.
«Також є багато випадків, коли дитина не готова до школи і її поведінка не відповідає шкільним нормам. Наприклад, вона не може ходити самостійно в туалет, висидіти урок, не може комунікувати. Крім того, дитина опиняється в середовищі, де вона постійно перевантажена через шум і від того, що від неї чогось вимагають на уроці. Щоб такого не було, слід пройти підготовку», – пояснює Наталія Стручек.
Вона також навела як приклад історію про те, як одну дитину вигнали з дитячого садка за те, що вона не могла поводитись, як інші діти. Батьки привели її в «Дитину з майбутнім». Через кілька місяців занять дитина змогла повернутися в звичайний дитсадок, і там були в захваті від того, наскільки змінилась її поведінка. А все тому що вона була готова до навчання.
Наталія Стручек підкреслила: дитина повинна мати елементарні побутові навички, а також бути готовою до навантаження, яке її буде чекати в школі. Тільки в такому випадку можна переходити на інший етап навчання.
Нагадаємо, on-line семінари, інтерв’ю із засновницею благодійної організації та історія аутистки, яка руйнує міфи, – це все можна прочитати в ювілейному випуску «Аутизм сьогодні».
https://cwf.com.ua/on-line-seminari-intervyu-iz-zasnovniczeyu-blagodijno%d1%97-organizaczi%d1%97-ta-istoriya-autistki-yaka-rujnu%d1%94-mifi-v-yuvilejnomu-autizm-sogodni/