Дитсадок для дітей з особливостями розвитку “Дитина з майбутнім” відновлює роботу з 16 травня 2022 року!

У цей складний час, коли більшість освітніх закладів в Україні були змушені закритися або тимчасово призупинити свою діяльність, ми оголошуємо радісну новину – наш садок для дітей з особливостями розвитку “Дитина з майбутнім” відновлює свою роботу з 16 травня 2022 року!

Попри надскладну ситуацію через віроломний напад російської федерації на нашу країну 24 лютого, ми робимо все можливе, щоб відновити освітній процес для особливих дітей, для яких навіть мінімальна пауза у навчанні може стати вирішальним фактором незворотного регресу. 

На жаль, деякі послуги садка будуть тимчасово недоступні через брак людських та матеріальних ресурсів (наприклад, каністерапія), але це, запевняємо, жодним чином не позначиться на якості роботи нашого закладу. Директор дитячого садка “Дитина з майбутнім” Наталія Стручек зазначає: “Цей період складний для всіх, але для наших дітей – особливо! Я не знаю що сказати. Ми дуже хочемо повернутися до роботи та допомогти дітям отримувати нові знання та навички! Усім нам неймовірно складно, але ми переконані, що всупереч війні гідно реалізуємо основне завдання – продовжимо навчати наше майбутнє та забезпечимо безпечні умови для наших вихованців”.

Що чекає на дітей у нашому садочку:

  • працюємо з 8:00 до 18:00;
  • 6 годин навчання щоденно;
  • дієтичне харчування;
  • 10 напрямів роботи;
  • відеоспостереження для батьків;
  • ми подбали про безпеку – у нашому садочку є обладнане та містке бомбосховище, де вихованці та персонал зможуть перечекати повітряну тривогу

У нашому садочку також з 10 травня 2022 року відновлюються консультації для батьків. Записатися на консультацію можна за номером +38 050 352 90 97 Наталія Стручек, директор дитсадка “Дитина з майбутнім”. 

З нетерпінням чекаємо на вас у нашому садочку! 

Слава Україні!