Благодійна конференція “У моєї дитини аутизм. Перші кроки допомоги”, навчання фахівців служб швидкого реагування допомагати аутистам і працевлаштування людей з РАС – на сторінках нового випуску “Аутизм Сьогодні”

Шановні читачі!

Представляємо Вам новий випуск електронного журналу “Аутизм сьогодні” за вересень 2022 року. 

На його сторінках на Вас чекає запрошення взяти участь у благодійній конференції «У моєї дитини аутизм. Перші кроки допомоги», яка відбудеться 15-16 жовтня 2022 року. Захід орієнтований на аудиторію батьків, які перебувають ще тільки на початку шляху організації підтримки своїм дітям, і має на меті допомогти зорієнтуватися та отримати відповіді від досвідчених фахівців. Дев’ять спікерів-практиків протягом двох днів нададуть дієві рекомендації та покрокові алгоритми дій батькам, які щойно дізналися про діагноз своєї дитини. В умовах війни та обмеженого доступу до системної допомоги організатори сподіваються, що захід допоможе сім’ям на початку їхнього шляху. Захід організовано ГО «Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім» та міжнародною фармацевтичною компанією «АCINO».

Пропонуємо долучитися до матеріалу про унікальний проєкт «ALERRT: Autism on the Line!» з навчання фахівців служб швидкого реагування надавати фахову допомогу людям з аутизмом, враховуючи наявність діагнозу та особливості РАС. Проєкт покликаний надати знання та навички фахівцям служб швидкого реагування країн Європи на предмет розпізнання, взаємодії та адекватної невідкладної допомоги людям з аутизмом у надзвичайних ситуаціях.

Також у вересневому випуску запрошуємо Вас до матеріалу про міжнародний досвід з працевлаштування людей з аутизмом та українську проблематику з цієї сфери. 

На сторінках “Аутизм сьогодні” на Вас чекають й інші новини сфери – анонс відкриття виставки маленького “українського Пікассо” Максима Бровченка з окупованого Бердянську, відкриття сайту талановитого школяра, на якому можна придбати “космічні картини” та допомогти ЗСУ та багато іншого!

Приємного читання!