Шановні батьки! Спілкуючись з Вами кожен день, ми знаємо, як Вам складно з Вашими особливими малюками, як складно налагодити комунікацію з ними, а нерідко і з іншими членами родини. Одних занять з дитиною мало – Ви потребуєте професійних знань. Вони допоможуть полегшити Вам і Вашим близьким життя в родині, в якій росте особливий малюк. Без порозуміння всередині сім’ї та роботи батьків над собою, дуже складно допомогти особливій дитині знайти свій нехай в цьому світі.

Тому ми запрошуємо Вас на двомісячний курс «МЕТОДИКА НАВЧАННЯ БАТЬКІВ АУТИЧНИХ ДІТЕЙ НАВИЧКИ ЕФЕКТИВНОГО СПІЛКУВАННЯ І РОЗВИВАЮЧІ ІГРИ», який проходитиме раз на тиждень з 19.00 по 21.00 по середах, починаючи з 9 квітня 2014 року. Особливістю цього курсу є Програма, яка дозволить налагодити комунікацію саме з ВАШОЮ ДИТИНОЮ, допоможе Вам у Вашій конкретній ситуації. Навчання проходитиме в групі до 10 чоловік. Після кожного заняття Ви побудете отримувати домашні завдання, спрямовані на спостереження за Вашою дитиною і роботу з ним.

ЦІЛІ ТА ЗАВДАННЯ КУРСУ:

  1. Помочь каждому родителю-участнику оптимизировать общение с ребенком, чтобы оно максимально способствовало не только коррекции отклонений в психическом развитии ребенка, но и его личностному развитию.
  2. 1. Допомогти кожному батькові – учаснику оптимізувати спілкування з дитиною, щоб воно максимально сприяло не тільки корекції відхилень у психічному розвитку дитини, але і його особистісному розвитку.
  3. 2. Розвиток у батьків сензитивности до своєї дитини, довіри до нього, в т.ч. здатність послабити свій контроль над дитиною, визнаючи його здатність до самоконтролю, розподілу відповідальності та емпатичних реагування.
  4. 3. Розвиток у батьків здатності відслідковувати та змінювати звичні патерни спілкування з дитиною, орієнтуючись на його стан.
  5. 4. Оволодіння конкретними навичками ефективного, розвиваючої взаємодії з дитиною.
  6. 5. Підвищення впевненості батьків у своїй компетентності, зниження рівня тривожності і напруженості в спілкуванні з дитиною.

Програму Курсу можна подивитися тут.

Для Вас курс читатиме Ірина Калиниченко. Ірина володіє методикою АВА, системою альтернативної комунікації, методиками оцінки та корекції поведінки, а також багатьма іншими прикладними методологіями, які дозволяють комплексно підійти до роботи в кожному індивідуальному випадку.

Благодійний внесок за участь – 1000 грн. Внесок приймається в повному обсязі – у перший день навчання.

Реєстрація обов’язкова – info@cwf.com.ua

Кількість місць – обмежена (група до 10 осіб). Для реєстрації прохання заповнити і відправити ЗАЯВКУ.

Заняття починаються 9 квітня 2014 року і проходитимуть раз на тиждень по середах з 19.00 – 21.00 за адресою: м. Київ, вул. Сковороди 21/16, 2 поверх, Фонд « Дитіна з майбутнім». Всього курс передбачає 10 занять.

З усіх питань просимо звертатися до координатора освітніх проектів Фонду волонтера Ксенії Берковської за телефоном (096) 977-84-98

 

Сертификат Программы комплексной реабилитации и социальной реабилитации детей, имеющих РАС

Свидителельство курса обучения методу ABA для работы с детьми с аутизмом