29 січня в Рівне вдруге приїхала Консул провідної європейської асоціації «Аутизм Європа» Інна Сергієнко. Її перший в Рівному семінар в рамках регіонального туру по країні був дуже корисним для аудиторії спеціалістів та батьків, тому благодійний фонд «Погляд» запросив Консула в місто вдруге.

Цього разу слухачі більше дізналися про сенсорну інтеграцію дітей з аутизмом та про роль тьютора в шкільній інтеграції. Також були озвучені нові знання в рішеннях щоденних питань у роботі з особливими дітьми.

«Нам дуже приємно, що така подія вдруге організована нашою організацією в Рівне. Минулорічна конференція допомогла як батькам, так і фахівцям отримати відповіді на першочергові питання з освіти та реабілітації дітей з РАС. Мета цього заходу – об’єднати людей, які працюють з дітьми з аутизмом, обговорити останні міжнародні та українські новини з цієї сфери і, звичайно ж, обмінятися досвідом», – говорить Олена Корсун, голова правління БФ «Погляд» м. Рівне.

Інна Сергієнко поділилась не тільки досвідом всеукраїнського фонду допомоги дітям з синдром аутизму в лобіюванні проблеми аутизму на державному рівні, а й тими напрацюваннями, які їй як Консулу доступні в організації «Аутизм Європа».

«Другий візит в Рівне свідчить про неабияку потребу в інформації про аутизм. І якщо при цьому запрошують саме нас, то це доказ того, що ми робимо правильну роботу, – каже Консул «Аутизм Європа» Інна Сергієнко. – Інформації щодо аутизму стає дедалі більше, тож ми постійно оновлюємо свої семінари, надаючи аудиторії лише найсвіжіші матеріали та досвід».

Семінар з аутизму в Рівному – сімнадцятий в регіональному турі Консула «Аутизм Європа» Інни Сергієнко, яка отримала міжнародну нагороду від INAP +2014 (Naturally Autistic People Awards) в номінації Community Mentor (Наставник співтовариства).