Вчора, 20 лютого школу-сад «Дитина з майбутнім» відвідали Представник Президента України в Верховній Раді України, народний депутат Юрій Мирошниченко та Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко. На зустрічі були визначені ключові і найбільш гострі проблеми у сфері аутизму для вирішення на рівні держави. В результаті за ініціативи Юрія Мирошниченко була створена робоча група, яка буде працювати на постійній основі. Фонд «Дитина з майбутнім» буде виступати координатором робочої групи, а також ретранслятором проблем у сфері від імені інших громадських організацій і простих сімей, де виховують дітей-аутистів.

Основною метою робочої групи на найближчі два тижня стануть:

  • підготовка ключових позицій, які стануть основою Державної програми з аутизму, а також структури майбутньої програми;
  • пропозиції щодо закупівлі тестів в рамках виділених держбюджетних коштів – 10 млн. грн.;
  • пропозиції щодо організації роботи цілорічного табору (або таборів) для сімей з дітьми-аутистами в рамках державних програм з оздоровлення.

«Така подія – дуже важливий крок та очікуваний результат у нашій діяльності. Ми дуже вдячні Юрію Романовичу та Юрію Олексійовичу що вони почули нас і готові допомогти не тільки словом, а й ділом. Це велика рідкість в комунікації з представниками нашої влади, на превеликий жаль. Ми намітили чіткий план роботи на рік та відповідальних. Зі свого боку ми будемо прикладати максимум зусиль, щоб ці ініціатива принесла реальні плоди кожній родині в максимально короткий термін», відмітила Інна Сергіенко, засновник Фонду «Дитина з майбутнім».

Висловлюємо особливу вдячність організації пацієнтів ЮКАБ patients.org.ua, завдячуючи якій відбулась зустріч на такому високому рівні і була дуже продуктивною!

 

Робоча група буде працювати максимально прозоро для всіх зацікавлених сторін та регулярно звітувати про результати роботи. Фонд готовий приймати пропозиції від всіх зацікавлених осіб за адресою info@cwf.com.ua