Шановні друзі! Поздоровляємо всіх нас з дуже важливою подією – сьогодні садочку «Дитина з майбутнім» виконується рівно 2 роки. Свою діяльність садок розпочав у 2010 році. За цей короткий і одночасно довгий час наш проект домігся дуже багато. Перші наші випускники вже навчаються в школах, а деякі дошкільнята достроково перейшли в звичайні садки і продовжують успішно там займатися.

«Завдяки індивідуальному підходу до кожної родини нам вдалося подарувати батькам інший погляд на проблему в їх родині, а також інший настрій з приводу майбутнього їх дитини, – каже директор садка Наталія Стручек. Ці діти можуть навчатися і повинні жити в барвах життя».

«Дитина з майбутнім» тільки на початку шляху, та вже працює з 27 вихованцями. Педагоги садка дуже люблять малюків, з якими працюють і роблять все можливе для того, щоб вони могли радіти життю і знайти свій шлях в цьому світі!

Дякуємо всім, хто разом з нами бореться за долю кожної дитини в стінах садка!
Ми разом із педагогами садка пишаємося досягненнями, та не збираємося на цьому зупинятися. Попереду у нас нові цілі, успіхи та досягнення!

Зі святом всіх нас!!!