1

1 червня – Міжнародний день захисту дітей. Цей день – свято та веселощі для дітлахів, а для дорослих – привід звернути увагу суспільства на проблеми: діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти, яких використовують в якості робочої сили, безпритульні діти …
Діти – наше майбутнє, і від нас з Вами залежить, яким буде життя нової, нехай поки що й маленької людини. Від нас з Вами залежить можливість зробити життя малюків з аутизмом більш комфортною, допомогти їм зрозуміти цей світ і адаптуватися до життя в ньому. Ми працюємо над тим, щоб діти з аутизмом мали такі ж права, як і звичайні діти: могли ходити в дитячий садок, грати на майданчику, отримувати допомогу лікарів, вчитися у школі, заводити друзів.

Любіть своїх дітей, насолоджуйтеся тим, як вони зростають, та не лінуйтесь докладати зусиль для їхнього розвитку. Навіть коли цих зусиль доводиться докладати дуже багато. Бог не дає нам більше випробувань, ніж ми можемо витримати!
Давайте разом забезпечимо нашим особливим дітям щасливе і безтурботне дитинство та надамо їм всі можливості для того, щоб їхнє майбутнє було світлим і радісним!
Зі святом Вас!
Колектив Фонду «Дитина з майбутнім»