Шановні колеги! Запрошуємо всіх бажаючих на безкоштовну лекцію італійського кінезиолога Марко Радо «Інтегративна нейрогастроенторологія», яка відбудеться 9 листопада з 14.00 до 17.00 за адресою вул. Богомольця 4, 2 поверх, аудиторія 212 в Інституті фізіології ім. О.Богомольця НАН України (м.Київ).

Нейрогастроентерологія (Вікіпедія) – «наука про мозок, кишечник та їх взаємодію, яка вивчає узгодженість і управління моторикою шлунково-кишкового тракту, а також функціональні шлунково-кишкові розлади. Зокрема, нейрогастроентерологія фокусується на функціях і порушеннях симпатичної, парасимпатичної автономної нервової системи і тонкокишечного відділу травного тракту».

Марко Радо – італійський кінезиолог, за освітою є фізіотерапевтом, почав займатися кінезіологією 20 років тому. Вивчивши безліч різних підходів, він спеціалізується в прикладної фізіології. Поглиблено займається традиційною китайською медициною і мануальною терапією, а саме остеопатією і терапією особи. З 2003 року він веде власні семінари, в яких об’єднує західну науку і традиційні східні знання. У 2004 році він отримав ступінь почесного доктора медицини.

Просимо всіх бажаючих зареєструватися за посиланням

З усіх питань звертайтеся до Марії Полякової за телефоном 067 276 94 68

Лекція проходить за підтримки Асоціації інтегративної кінезіології, міжнародної громадської організації «Дитина з майбутнім», школи науки DESK та Інституту фізіології ім. О.Богомольця НАН України.

Практичний семінар Марко Радо по темі нейрогастроентерологія відбудеться 10 листопада. Деталі за посиланням https://www.facebook.com/events/353511681837091/

Завантажити ЗАПРОШЕННЯ