Друга практична міжнародна конференція з аутизму (IPAC-2020) відбудеться в Києві 20—21 листопада.

Організатором цієї знакової події є МГО «Дитина з майбутнім». Програма заходу розробляється, проте вже сьогодні відомо, що частину часу буде присвячено обміну досвідом між українськими учасниками галузі. З цією метою МГО «Дитина з майбутнім» оголошує конкурс абстрактів для потенційних спікерів Конференції.

Абстракт – короткий виклад досвіду, по суті — його «реклама», яка покликана привернути потенційного слухача, пояснити йому, навіщо потрібно прийти і послухати/побачити саме цей досвід. Абстракти розгляне Оргкомітет на конкурсній основі. Головними критеріями будуть корисність і унікальність досвіду для учасників Конференції, а також його доречність у загальному дизайні заходу.

Потенційні спікери мають можливість представити свій досвід у трьох форматах: виступ 15 хвилин, практичний семінар 1—1,5 години, постер.

Якщо вам є що сказати широкій аудиторії фахівців, батьків, активістів та ЗМІ — заповнюйте заявку за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1q2y0NYeA0m4c8G3T6-7DV5DEGrtPLDemouTGA4BEyU0/viewform?fbclid=IwAR1WqY2_r4Dt0CwMAqeM35-C1jngu_HCab9pIrHMeNOKhBQSb0RltxnvPuw&edit_requested=true.

Гонорар за виступ не передбачається.

Термін подання абстрактів — 23:55 15 квітня 2020 року.

Відкриття реєстрації для учасників (слухачів) Конференції очікується у квітні 2020 року.

Інформація про Першу практичну міжнародну конференцію з аутизму (IPAC-2019) доступна за посиланням: https://cwf.com.ua/uk/news/2370-masshtabna-mizhnarodna-konferentsiia-z-autyzmu-iak-tse-bulo