Шановні батьки! Набір сімей в волонтерський проект Фонду «Дитина з майбутнім» «Біфрендер» продовжено до кінця березня. Біфрендер – це волонтер, який подібно старшому братові або сестрі, допомагає Вам з дитиною. Біфрендер, насамперед, пропонує родині невелику перерву, проводячи час з малюком в домашніх умовах або на прогулянці, а також сприяє соціалізації дитини. В рамках проекту ми надаємо послуги біфрендера на першому етапі протягом двох місяців два рази на тиждень по дві години. Час і дні тижня будуть узгоджуватися з кожною сім’єю окремо. Робота біфрендера – абсолютно безкоштовна для сім’ї. Даний етап проекту проходить в м.Києві та Житомирі.

У діяльності біфрендера в сім’ї є ряд обмежень. Біфрендер:
–  не годує дитину,
–  не сидить з хворою дитиною,
– не прибирає і не ходить за покупками,
– не займається корекційної роботою
– дає медикаменти
– не сидить додатково з братом / сестрою дитини.

У проект приймаються сім’ї з дітьми з аутизмом до 10 років. Біфрендери проекту це студенти профільних ВНЗ без досвіду роботи з дітьми з аутизмом. Однак перед роботою в сім’ях вони проходять практику в садку «Дитина з майбутнім».

Для участі у проекті необхідно заповнити ВСІ поля Заявки та надіслати разом з фото дитини на befriender@cwf.com.ua до 31 березня. Конфіденційність гарантуємо! Якщо в сім’ї два і більше дитини з аутизмом, прохання надсилати заявку і фото на кожну дитину окремо. Заявки, де будуть заповнені не всі дані, а також заявки без фото прийматися не будуть. Кількість місць у проекті обмежена!

Після обробки даних Заявок експертна група відбере сім’ї для участі в проекті і проведе співбесіду з кожною родиною на території, де проживає дитина, і з його обов’язковою участю / присутністю. Фінальне рішення про участь сім’ї в проекті буде прийнято тільки ПІСЛЯ співбесіди.
Кожна сім’я-учасник проекту отримає:
– Правила участі в проекті (пам’ятку)
– Контакти координатора проекту.
Після знайомства сім’ї з волонтером, волонтер і сім’я, мають право попросити про заміну сім’ї / волонтера з обов’язковим зазначенням причини даної прохання. При можливості координатор організовує цю можливість.
Чекаємо Ваших заявок!