27 січня нова «Студія розвитку та соціалізації дітей з аутизмом і відставанням у розвитку «Дитина з майбутнім» розпочинає свою роботу. Заняття проходитимуть 2 рази на тиждень (6 занять) у другій половині дня за адресою: м. Київ, бул. Шевченка, 12 за підтримки Національного музею Тараса Шевченка в рамках комплексної програми для людей з інвалідністю «Музей без бар’єрів: від теорії до практики» http://www.museumshevchenko.org.ua/.  Ми чекаємо дітей віком від 5 до 10 років.

В Студії відбуватимуться групові розвиваючі заняття за напрямками: арт-терапія, казко-терапія, фізичний розвиток, ігро-терапія, соціальні історії та ігрові постановки. Всі заняття будуть спрямовані на всебічний розвиток дитини: розвиток сприйняття і осмислення мови, уяви, дрібної і великої моторики, соціальних та комунікативних навичок, покращення просторової орієнтації, координації, спритності, рівноваги, сили, сміливості.
Дитина навчиться спілкуватися зі своїми однолітками, вирішувати соціальні складнощі, отримає нові навички та впевненість у собі.
Ми навчимо дітей спільно що-небудь створювати, разом грати, співпрацювати, вирішувати проблеми. Всі отримані навички діти зможуть використовувати у своєму повсякденному житті, що є однією з головних завдань Студії.
В одній групі займаються від 5 до 8 дітей. Під час занять з ними працюють три педагога одночасно. Присутність батьків обов’язкова.
Діти діляться по групах залежно від рівня розвитку. З цією метою перед початком занять вони пройдуть невелике тестування фахівцями Студії.
Розклад занять буде анонсовано найближчим часом.
Прийом дітей та запис на консультацію: (050) 444-98-51 – Олена Свердлова (куратор проекту), zavarova74@mail.ru.