14.04.2022

14 квітня 2022 року о 13:25 відбувся показ програми “FuoriTG” на італійському телеканалі RAI 3. 

Гостем студії була Інна Сергієнко, засновниця ГО “Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму “Дитина з майбутнім”, яка розказала про труднощі, з якими зіткнулися діти з аутизмом та іншими ментальними порушеннями внаслідок воєнного нападу росії на Україну, та наслідки, які щодня відображаються на психічному та фізичному стані особливих дітей.

Наразі основним завданням Фонду є повернення можливості мирного навчально-освітнього процесу. Це є найголовнішим фактором розвитку та соціалізації дітей з аутизмом, адже зупинка навчання хоча б на день зумовлює серйозний, часто незворотний регрес. Тому “Дитина з майбутнім” ініціювала всеукраїнський проєкт зі збору потреб навчальних та розвивальних закладів, які постраждали внаслідок воєнних дій чи змушені були зупинити роботу, та всесвітнього залучення коштів на задоволення цих потреб, про що Інна Сергієнко детально розказала в ефірі “FuoriTG”. 

Також до передачі були залучені батьки та родичі дітей з ментальними порушеннями, які розказали свої історії – про життя під окупацією, про страх і відчай, про вихід з начебто безвихідного становища заради життя та майбутнього. 

Долучайтеся до перегляду запису трансляції

А детальніше про ініціативу зі збору потреб та коштів дізнавайтеся тут