Запуск опитування для аутистів, посилення супутніх захворювань у підлітків з РАС та враження українки, яка працює у британській школі для хлопчиків – на сторінках серпневого випуску “Аутизм сьогодні”

Шановні читачі!

Представляємо Вам новий випуск електронного журналу “Аутизм сьогодні” за серпень 2023 року

На його сторінках на Вас чекає унікальна можливість долучитися самому або допомогти це зробити людям з РАС до унікального опитування від МГО “Дитина з майбутнім”. Ми ініціювали його, щоб зробити наступний Конгрес “Аутизм Європа” найбільш продуктивним і корисним, перш за все, для самих аутистів. Про що мова? Дізнавайтеся у номері.

У випуску на Вас чекають результати дослідження про посилення супутніх захворювань підлітків з аутизмом. Згідно з новими даними, стани здоров’я, які зазвичай супроводжують аутизм у підлітковому віці, стають ще більш поширеними в ранньому дорослому віці. Чому? Читайте далі.

На сторінках нового випуску “Аутизм сьогодні” на Вас чекають й інші новини сфери. Наприклад, в одній з британських шкіл значну увагу приділяють вихованню на цінностях та інклюзивному навчанню дітей з ООП. Про це розповіла Євгенія Новікова з Харкова, яка працює асистенткою вчителя в роботі з дітьми з ООП. Також у випуску Ви дізнаєтесь про майстер-клас з малювання від 11-річного аутиста Максима Бровченка, який юний митець провів для українських рятувальників, про формування Національної стратегії освіти та науки України та багато іншого – корисного та цікавого!

Приємного читання!

Слава Україні!