Запуск масштабного освітнього проєкту в Україні, як не проґавити перші ознаки РАС та флешмоб до 2 квітня – на сторінках «Аутизм сьогодні»

Дорогі читачі!

Представляємо Вам березневий номер електронного журналу “Аутизм сьогодні”.

У цьому випуску Ви дізнаєтесь подробиці про масштабний освітній проєкт, який запускає МГО «Дитина з майбутнім» спільно з Міжнародною академією аутизму та фармацевтичною компанією «ACINO». На всіх охочих чекають десятки відеолекцій про аутизм та інклюзію, які допоможуть краще зрозуміти особливих дітей.

А про те, як не проґавити перші ознаки аутизму, розкажуть засновниця та керівниця Центру лікування та навчання «Міфне» в Ізраїлі Ханна Алонім та директорка столичного садка для дітей з особливостями розвитку «Дитина з майбутнім» Наталія Стручек.

Тим часом, в Австралії особливих дітей навчають спілкуватись одне з одним за допомогою гри. Детальніше про це – на сторінках «Аутизм сьогодні».

Також на Вас чекають новини про незвичне кафе у Броварах на Київщині, унікальну програму, яка допомагає аутистам плавати безпечніше, хлопчика, який отримав рецепт улюблених вафель, і про те, як долучитись до Всеукраїнського флешмобу «Українці дружні до аутизму».