Оскільки країни блокуються через коронавируса, у сімей аутистів все менше ідей про те, як підтримати своїх аутичних членів. Цей безлад, ця невизначеність може швидко перерости в занепокоєння.

Covid-19 може мати несприятливий вплив на багато супутні стану, які мають аутичні люди, такі як тривога, так що ж можна зробити, щоб допомогти їм?

Роз’яснення про COVID-19 людям з аутизмом

Звичайно, знати, з чого почати роз’яснення про Covid-19 аутисту, може бути трохи складно, тому, коли ви і аутист перебуваєте в спокійній обстановці (що означає, що ви самі не клубок нервів), найкраще почати з обговорення в трьох частинах:

-Оцінити то, що вже відомо.

-Обоснуйте розуміння фактами

-Подготовьте аутиста до того, що гряде

На кожному етапі цього процесу перевірка думок і досвіду аутиста особливо важлива. Можна відчувати легке занепокоєння навколо того, що відбувається. Але будь-яке обговорення, пов’язане з коронавірусів, має бути зосереджена на тому, що можна зробити, щоб запобігти його, і як це може змінити наші процедури – зокрема, зміни, пов’язані з відвідуванням школи або роботи.

Звичайно, більшість людей з аутизмом, не схильні до змін, тому це неминуче викличе деякі тертя. Тим не менше, використання підробних соціальних історій може полегшити засвоєння інформації, особливо якщо в історії багато впевненості, тобто:

-Що станеться

-Де ми будемо

-Що ми побачимо

-Що ми будемо робити

-З ким ми будемо

Підтримка аутичних людей під час карантину

В ув’язненні у нас виникає відчуття, що в будь-який день ми можемо прокинутися, і весь світ може опинитися за гратами. Це означає, що прийшов час подбати про тих з нас, хто найбільше потребує підтримки.

Зокрема, для аутичних людей будь-який вид карантину означає, що всі речі, що нагадують попереднє розклад, скоро зникнуть. Однак там, де закінчується одна рутина, завжди може початися інша. З цієї причини важливо знайти нову норму, і, наче Фенікс, повсталому з попелу, і краще за все, щоб ця нова процедура містила, наприклад, деякі сліди старої:

Сон: коли лягати спати, а коли вставати

Носіння одягу: навіть якщо хтось не йде в школу, він все одно може носити форму, щоб вчитися вдома

Дієта: зрозуміла їжа

Переглянуті передачі: запис улюблених передач ніколи не буває поганою ідеєю, особливо коли «останні новини» можуть перейти в щоденний перегляд

Ще раз, глибокі соціальні історії будуть вашим другом тут. Проте, на додаток до суворих фактів, спробуйте уточнити, чому відбуваються деякі зміни, т. Е. «Побачиш свою сестру будинку, тому що в її університеті можуть бути мікроби, які можуть зробити їй погано».

Крім того, протягом цього часу фізичні вправи будуть надзвичайно важливі для фізичного здоров’я, переконайтеся, що аутичні люди мають способи залишатися у формі.

Що робити, якщо у дитини з людини Covid-19

Covid-19 може бути у будь-кого. Таким чином, якщо людина з аутизмом демонструє ознаки постійного кашлю або високої температури то прийшов час самоізоляції.

Під час самоізоляції вкрай важливо, щоб людина з підозрюваним Covid-19 залишався ізольованим, йому слід уникати залишати свій будинок, поки все не проясниться. Крім того, якщо хтось у вашій родині має ознаки вірусу, то і ви приєднаєтеся до неї на довгий час.

Намагайтеся покладатися на незліченні онлайн-ресурси, такі як Всесвітня організація охорони здоров’я або місцевий уряд.

Порада: дотримуйтесь вказівок офіційних сторінок і уникайте рекомендацій щодо вживання ібупрофену, – протизапальні ефекти які можуть приховувати симптоми загострення інфекції.

Пам’ятайте, що позитивний настрій навіть більш заразливий, ніж коронавірус, тому постарайтеся зберегти настрій в найближчі тижні.

Источник – https://autisticandunapologetic.com/2020/03/20/autism-covid-19-how-to-support-autistic-people-during-the-coronavirus-pandemic/