Серія безкоштовних навчальних онлайн вебінарів від Stanford Medicine, відновлення роботи садочка “Дитина з майбутнім” та ініціатива Autism Unity – на сторінках травневого випуску “Аутизм сьогодні”

Шановні читачі!

Представляємо Вам новий випуск електронного журналу “Аутизм сьогодні” за травень 2022 року. 

На його сторінках на Вас чекає інформація про серію навчальних онлайн вебінарів з питань аутизму від Stanford Medicine, яка стане корисною як для батьків, так і фахівців. Доступ до лекцій для українців вільний, також кожен вебінар та його презентацію можна отримати українською та російською мовами. 

У випуску на Вас чекає матеріал про чудову ініціативу Autism Unity, покликану допомогти всім українським родинам, які через війну потребують допомоги фахівців. 

Також на сторінках нового випуску “Аутизм сьогодні” на Вас чекають й інші новини сфери – довгоочікуване поновлення роботи дитячого садка для дітей з особливостями розвитку “Дитина з майбутнім”, результати нового дослідження у сфері аутизму, позиція “Аутизм Європа” щодо наслідків війни в Україні для аутистів та багато іншого – корисного та цікавого!

Приємного читання!

Слава Україні!