Розпочинаємо проєкт “Зрозумілий світ” для батьків, громадських організацій, студентів

10 листопада 2023 року МГО “Дитина з майбутнім” спільно з КПІ ім.Ігоря Сікорського запустили пілотний інформаційно-освітній проєкт “Зрозумілий світ”. Проєкт направлений на надання практичних знань та інструментів роботи від експертів сфери аутизму студентам КПІ, громадським організаціям та батькам дітей з особливостями розвитку. Окремий напрямок в рамках проекту – волонтерська підтримка організацій від студентів КПІ та інформаційна кампанія в стінах КПІ, направлена на формування толерантного ставлення до підлітків з особливостями розвитку.

Проєкт передбачає проведення щотижневих п’ятничних онлайн заходів протягом року для батьків, якими опікуються організації-партнери проєкту “Зрозумілий світ”, організацій-партнерів проєкту та студентів кафедри філософії, спеціальності Соціальна робота, факультету соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського. 

Організації-партнери проєкту “Зрозумілий світ”: 

  • ГО «Всесвіт у тобі», м.Київ 
  • Корекційний центр «Сенс», м. Черкаси
  • ГО «Аутизм. Свідоме батьківство», м.Запоріжжя 
  • ГО «Фонд Об’єднаних сердець», м.Кривий Ріг
  • Центр «Старт», м. Львів
  • БФ САМ, м.Ірпінь 

Онлайн тренінги, лекції та консультації присвячені широкому колу питань, направлених як на надання інструментів допомоги батькам дітей з особливостями розвитку, так і практичних експертних інструментів організаціям, які опікуються дітьми з ментальними порушеннями. Будемо навчатись організації допомоги дітям з аутизмом та собі, дізнаватись про аутизм у підлітковому та дорослому віці, про роботу з фахівцями, взаємодію з владними установами тощо. 

10 листопада о 10:00 відбудеться перша онлайн зустріч для студентів “Особливості співпраці з клієнтами сфери людей з ментальними розладами: інклюзія, сенсорика, батьки”. А вже о 18:30 зустрінемось з батьками і поговоримо про “Аутизм – як організувати допомогу дитині і собі”.