Оголошуємо збір коштів по всьому світу для допомоги дітям з України

Війна, яку віроломно почала Росія 24 лютого 2022 року проти України, стала найстрашнішою катастрофою, яку бачив світ після 1945 року. Російські війська безжалісно знищують міста і села України, завдають ракетних ударів по цивільній інфраструктурі, дитсадкам, школам, пологових будинках. За перший місяць війни від рук окупантів загинуло 135 дітей і тисячі мирних жителів – і це тільки офіційно підтверджених. За даними Unisef, один місяць війни Росії проти України став причиною вимушеного переселення 4,3 млн дітей – більш ніж половини від 7,5 млн дитячого населення України. Це страшні цифри та ще страшніше, що за кожною з них стоять зламані долі кожної родини, кожної людини, кожної дитини. 

Сьогодні вся Україна об’єдналася, як ніколи, і дає рішучу відсіч російській навалі. Сьогодні увесь світ став у підтримку України, за що ми щиро вдячні усім вам. І разом ми неодмінно  переможемо, як правда перемагає брехню, живе – мертве, світло – пітьму. Так було і буде завжди, якою б не була чорною ніч і яким би цинічним не був російський диктатор і безжальним – російський окупант.

Сьогодні кожен допомагає Україні чим може, у кожного – свій фронт. Понад 12 років українська ГО «Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім» займалася підтримкою дітей з особливостями розвитку. З 24 лютого наш дитсадок для дітей з аутизмом перестав працювати як дитсадок і вже протягом місяця функціонує як прихисток для біженців з інших регіонів України. Ми віримо, усі в Україні вірять, що це ненадовго. Сьогодні наша задача – бути максимально корисними для України та всіх наших дітей в умовах війни.

З цією метою ми оголошуємо в усьому світі збір коштів та інших ресурсів для надання допомоги українським дітям, які через війну втратили своє село і місто, житло, школу, садок, вихователів, вчителів, консультантів… Ми повинні зробити все для того, щоб якомога швидше повернути дітям втрачене і як мінімум – повернути їх до мирного навчально-освітнього процесу. Де б вони зараз не перебували – в Україні чи поза її межами.

З цією метою ми звертаємося до всіх батьків, педагогів, засновників центрів та громадських організацій, що займалися підтримкою дітей з особливостями розвитку, з проханням якомога швидше надати нам вичерпну інформацію про ваші втрати й операційні потреби, необхідні для відновлення навчально-освітнього чи консультативного процесів. Для цього просимо вас заповнити цю форму 

https://forms.gle/26R5n7w6QL4LRGGW7

та надіслати її нам. Це дозволить нам зібрати необхідну інформацію для збору коштів і надання цільової допомоги саме під ваші потреби. Ми не зможемо розв’язати всі питання, але спільними зусиллями ми будемо старатися їх вирішувати максимально. 

Якщо у вас немає можливості заповнити форму або є додаткові питання, звертайтесь будь ласка до Олени Свердлової за телефоном 0504449851.

Звертаємося до всіх світових і європейських організацій, що опікуються питаннями захисту і підтримки дітей, до урядів, підприємців та всіх простих громадян цивілізованого світу, з проханням взяти активну участь у зборі коштів та інших ресурсів для допомоги українським дітям, що постраждали від військового вторгнення РФ.

Наша організація приймає ці кошти за такими реквізитами (англійською): 

Details for payments (USD, EURO, UAH)

Бенефіціар/ Beneficiary:

International non-governmental organisation “Children with autism support foundation “Child With Future”

Short name:

INGO “CASF “Child With Future”

Current account №:

UA503348510000000002600912120

Beneficiary code:

37038710

Beneficiary bank:

АТ “PUMB”, Kyiv city

Purpose of payment:

Voluntary donation

SWIFT\BIC FUIBUA2X

Також кошти приймаються за посиланням на наш донорбокс

Наша ініціатива має об’єднати з одного боку тих, хто потребує допомоги, а з другого тих, хто має можливість допомогти. Наше завдання – бути координаційним, інформаційним і фінансовим оператором цього процесу. Закликаємо усіх українців та громадян інших країн підтримати, поширити й використати цю ініціативу  – з нами чи без нас – ради наших дітей та їх майбутнього. Це наш обов’язок і ми повинні його виконати, чого б нам це не коштувало. 

Слава Україні! 

Слава нашим друзям і партнерам!

 Інна Сергієнко, 

Засновниця МГО «Дитина з майбутнім», консул Аутизм Європа в Україні