Мовленнєвий терапевт дитсадка «Дитина з майбутнім» під час Другої міжнародної практичної конференції з аутизму розповість про розвиток мовлення у дитини

Як розвивати мовлення у дитини, що не говорить?

На таке важливе запитання під час Другої міжнародної практичної конференції з аутизму «IPAC-2020» відповість мовленнєвий терапевт розвивального дитсадка для дітей з особливостями «Дитина з майбутнім» – Ігор Телюк.

Це спеціаліст, який має 20 років логопедичної практики. 18 із них – працює з дітьми з особливостями розвитку.

«Я покроково розповім, як спочатку навчити дитину наслідувати звуки людської мови, а потім і допомогти їй опанувати всі мовленнєві аспекти; як розпочинати роботу над фразами, а як – над складнішими конструкціями. Крім того, поясню не лише з позиції педагогів, але й дам поради, як батькам займатись вдома зі своєю дитиною», – підкреслює Ігор Телюк.

Друга міжнародна практична конференція з аутизму «IPAC-2020» відбудеться 21–22 та 28–29 листопада. Цьогоріч, у зв’язку з пандемією, вона змінила формат на онлайн. Темою заходу стане інклюзія та супровід сім’ї. Виступлять на конференції 18 міжнародних та українських експертів.

Дізнатись більше про конференцію та як на неї потрапити можна тут: https://conf.cwf.com.ua/

Раніше ми розповідали, що дорослий аутист зі США Стівен Шор дасть важливі поради щодо протидії булінгу під час Другої міжнародної практичної конференції з аутизму.

https://cwf.com.ua/yak-protidiyati-bulingu-doroslij-autist-zi-ssha-stiven-shor-dast-vazhlivi-poradi-pid-chas-drugo%d1%97-mizhnarodno%d1%97-praktichno%d1%97-konferenczi%d1%97-z-autizmu/