МГО “Дитина з майбутнім” запускає опитування для аутистів: зробимо Конгрес “Аутизм Європа-2025” найпрактичнішим заходом!

5-7 вересня 2025 року відбудеться 14-й Конгрес Аутизм-Європа. Захід, заснований Ірландською національною благодійною організацією AsIAm, проходитиме у Дубліні (Ірландія). Конгрес – найвищий за своїм статусом захід АЕ, який відбувається раз у три роки, – покликаний знайомитись з останніми дослідженнями, отримувати нові знання, ділитися найбільш успішними практиками у сфері аутизму. 

Саме тому, щоб зробити захід максимально корисним і цінним, тема Конгресу визначається, як правило, задовго до його проведення. І саме тому, один з членів  Оргкомітету “Аутизм-Європа” МГО “Дитина з майбутнім” ініціювала широке опитування людей з РАС, що врешті допоможе наповнити наступний Конгрес практичною та корисною інформацією для всіх зацікавлених аудиторій, а перш за все, – для самих аутистів.

“Наукові теоретичні знання, дослідження у сфері аутизму – вкрай важлива частина наших зібрань. Але не потрібно забувати про практику, адже наша розмова на Конгресі, перш за все, має на меті покращити життя людей з РАС. Тому дуже важливо сконцентрувати увагу на інтересах самих аутистів. Ми маємо почути Ваші меседжі батькам, фахівцям, світу та задовольнити Ваші інформаційні потреби. Задля цього ми й запускаємо це опитування – ми хочемо почути Ваш голос, щоб його почули всі”, – зазначає засновниця МГО “Дитина з майбутнім” та консул “Аутизм-Європа” Інна Сергієнко. 

Тож, якщо Ви людина з РАС, запрошуємо долучитися до опитування!

Опитування двомовне – його можна пройти українською та англійською мовами за посиланням. Мову можна обрати у правому верхньому кутку сторінки опитування. 

Тривалість опитування – до 30 листопада 2023 року включно. 

Важливо: опитування призначене лише для людей з аутизмом. Якщо у Вас немає цього розладу, будь ласка, допоможіть людині з РАС заповнити анкету (за потреби) або/та розповсюдити опитування у Ваших соціальних мережах. 

Дякуємо! Слава Україні!