Космо-Макс передав картину міжнародному аукціону Фундації Олени Зеленської, правила повноцінного харчування для дітей з РАС та чому люди з аутизмом мають проблеми зі сном – на сторінках нового випуску “Аутизм Сьогодні”

Шановні читачі!

Представляємо Вам новий випуск електронного журналу “Аутизм Сьогодні” за листопад 2022 року. 

На його сторінках на Вас чекає унікальний матеріал про те, як одна з картин талановитого 11-річного хлопчика з розладом аутистичного спектра Максима Бровченка з тимчасово окупованого Бердянська “Наші Янголи-охоронці ЗСУ” стала лотом на міжнародному аукціоні, який пройшов у рамках презентації Фундації Олени Зеленської. Юний митець передав свою роботу, особисто зустрівшись з Оленою Зеленською. Таким чином він хоче підтримати Україну у боротьбі проти російської навали. 

Пропонуємо долучитися до матеріалу про харчування дітей з РАС від спікера Конференції для батьків «У моєї дитини аутизм. Перші кроки допомоги» Мирослави Березової. Кандидата медичних наук, лікар-терапевт, дієтолог розказала про основи харчування дітей з аутизмом, адже харчування  – це одна з основних функцій організму, завдяки якій ми отримуємо те, що потрібно для нормального функціонування організму. Дорослі харчуються для підтримки основного стану здоров’я, для дітей харчування – це основне, що дає змогу адекватно рости та розвиватися. 

На сторінках “Аутизм сьогодні” на Вас чекають й інші новини сфери – нове дослідження, згідно з яким люди з аутизмом мають генетичний підвищений ризик виникнення проблем зі сном. Чому так? Дізнавайтеся у номері! 

Приємного читання!