Конференція проєкту “ALERRT: Autism on the line!” з навчання фахівців служб швидкого реагування допомагати людям з аутизмом відбудеться 19 вересня 2022 року

19 вересня 2022 року відбудеться заключна конференція міжнародного проєкту “ALERRT: Autism on the line!”. Захід присвячений висвітленню основних положень європейської ініціативи Erasmus+, а саме – навчання персоналу служб швидкого реагування взаємодіяти та допомагати людям з аутизмом в умовах надзвичайних ситуацій. У конференції братимуть участь і представники ГО “Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму “Дитина з майбутнім” – Ірина Сергієнко, директор Фонда, та Євгенія Панічевська, директор Фонда з комунікацій. Вони готують до публікації адаптовані матеріали конференції, аби фахівці та всі дотичні до проблем аутизму могли користуватися новітніми знаннями та практикою. 

Проєкт “ALERRT: Autism on the line!” покликаний надати знання та навички фахівцям служб швидкого реагування країн Європи на предмет розпізнання, взаємодії та адекватної невідкладної допомоги людям з аутизмом у надзвичайних ситуаціях. 

Програма онлайн заходу включає висвітлення наступних тем:

  • презентація проєкту “ALERRT: Autism on the line!”: розв’язання проблем, пов’язаних з наданням допомоги людям з аутизмом, які виникають у служб швидкого реагування – результати дослідження;
  • огляд модулів, онлайн платформи та інструментів тренінгу “ALERRT: Autism on the line!”;
  • результати зворотного зв’язку та презентація платформи взаємодопомоги для фахівців “Inclusive emergency project”.

Захід від “Аутизм Європа” та партнерів проєкту стартує о 14:00 за європейським часом, триватиме 2 години та проходитиме в онлайн форматі на платформі ZOOM. 

Детальна програма конференції нижче, а інформацію про проєкт “ALERRT: Autism on the line!” дізнавайтеся тут. 

Ми опублікуємо корисні матеріали та цікавинки конференції, тож слідкуйте за нашими новинами. 

посиланням