Качаємо тісто і робимо аплікації

Арт-терапевт, продуктивний педагог підбадьорює батьків і каже, що їм насправді пощастило! Адже коли ще стільки часу можна провести в колі сім’ї зі своїми улюбленими малюками!

Спеціаліст пропонує перелік деяких нескладних, але дуже цікавих ідей, як і чим зайняти свою дитину, себе і долучити членів своєї сім’ї, адже разом можна робити стільки всього цікавого і корисного!

  1. Перебираємо запаси на кухні. Граємо в «Попелюшку». Сортуємо, наприклад, білу і червону квасолю або інші крупи (вік 1–3 роки).
  2. Із половинок гороху або зерен кави виходять чудові аплікації: малюємо нескладний малюнок лінією, по цих лініях наносимо клей ПВА, а малюк викладає малюнок половинками гороху або зерен кави (вік 3–6 років залежно від складності малюнка).
  3. Замішуємо солоне туге тісто. Варіант 1: качаємо кульки в долонях, нанизуємо їх на мотузочку, дріт. Даємо підсохнути день. Підсохлі кульки розфарбовуємо фарбами. І вуа ля, виходить чудове намисто для улюбленої бабусі. Варіант 2: готуємося до великодніх свят. Качаємо більші кульки, робимо з них коржики. Даємо підсохнути. Малюємо пальчиковими фарбами на заготовках, створюємо імітацію пасхального яйця (вік 2–6 років). Із солоного тіста можна ліпити різні форми, а дитина може самостійно довести шедевр до досконалості.

У цих нехитрих вправах ховається розвиток дрібної моторики, зорового сприйняття, творчих здібностей і, звичайно ж, взаємодії з дорослими, що для батьків і дітей дуже важливо.

Успіху вам і вашим малюкам!