Італійські ЗМІ: волонтерка про українських дітей з ментальними порушеннями під час війни

18 квітня 2022 року волонтерка Олена Бондарчук записала відеозвернення для італійських ЗМІ, в якому поздоровила всіх українців з Вербною неділею та розказала про труднощі, з якими зіткнулися діти з аутизмом та іншими ментальними порушеннями внаслідок воєнного нападу росії на Україну, наслідки для психічного та фізичного стану особливих дітей, ініціативу Фонду “Дитина з майбутнім”. 

Весь світ слідкує та долучається до підтримки українських дітей, які щоденно страждають від воєнної агресії російської федерації, і ми щиро дякуємо за це! Долучайтеся до перегляду відео та статті за посиланням. 

Нагадуємо, 14 квітня 2022 року в ефір вийшла програма “Мовчання невинних” на італійському телеканалі RAI 3 у рамках проєкту “FuoriTG”. Гостем студії була засновниця Фонду допомоги дітям з синдромом аутизму “Дитина з майбутнім” Інна Сергієнко, яка розповіла про наслідки війни для особливих дітей в Україні та всесвітню ініціативу зі збору коштів для відновлення навчання дітей з аутизмом. Детальніше дізнавайтеся за посиланням.