Італійське ТВ про Україну у війні

14 квітня 2022 року о 13:25 відбувся показ програми “Мовчання невинних” у рамках проєкту “FuoriTG” на італійському телеканалі RAI 3. 

Гостем студії була Інна Сергієнко, засновниця ГО “Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму “Дитина з майбутнім”, яка розказала про труднощі, з якими зіткнулися діти з аутизмом та іншими ментальними порушеннями внаслідок воєнного нападу росії на Україну, та наслідки, які щодня відображаються на психічному та фізичному стані особливих дітей.

Також до передачі були залучені батьки та родичі дітей з ментальними порушеннями, які розказали свої історії – про життя під окупацією, про страх і відчай, про вихід з начебто безвихідного становища заради життя та майбутнього. 

18 квітня 2022 року волонтерка Олена Бондарчук записала відеозвернення для італійських ЗМІ, в якому поздоровила всіх українців з Вербною неділею та розказала про труднощі, з якими зіткнулися діти з аутизмом та іншими ментальними порушеннями внаслідок воєнного нападу росії на Україну, наслідки для психічного та фізичного стану особливих дітей, ініціативу Фонду “Дитина з майбутнім”.

Весь світ слідкує та долучається до підтримки українських дітей, які щоденно страждають від воєнної агресії російської федерації, і ми щиро дякуємо за це! Долучайтеся до перегляду відео та статті за посиланням.