Інклюзія в Україні: під час Другої міжнародної практичної конференції з аутизму Дарія Орлова розповість, як створити комфортні умови для всіх учасників навчання

«Практичний досвід інклюзії: комфортні умови для всіх» – таку тему під час Другої практичної конференції з аутизму представить Дарія Орлова – аутолог, фахівець з організації інклюзіі, дорослий аутист, мама дитини з РАС.

Багато нюансів теми спікер розкриє саме з погляду батьків.

Оскільки нині в Україні відбувається процес становлення інклюзії та її ефективного функціонування, дуже важливо обговорити цю форму навчання з різних боків та зрозуміти, як зробити так, щоб у ній було затишно не лише особливим дітям, але й їхнім одноліткам, усім батькам та педагогам.

Дарія Орлова консультує сім’ї стосовно виховання особливих дітей, читає лекції про інклюзію і власний досвід виховання дитини з РАС. Тому вона як ніхто зможе відповісти на всі питання, які цікавитимуть слухачів.

Крім того, спікер розповість, як батьки повинні брати участь в інклюзивному процесі та як правильно створити ефективний навчальний простір. Торкнеться вона і теми антибуллінгової терапії, яку пояснить на конкретних прикладах.

Друга міжнародна практична конференція з аутизму «IPAC-2020» відбудеться 21–22 та 28–29 листопада в онлайн форматі. Темою заходу стане інклюзія та супровід сім’ї. Виступлять на конференції 18 міжнародних та українських експертів.

Дізнатись більше про конференцію та як на неї потрапити можна тут: https://conf.cwf.com.ua/