Дивіться запис on-line семінару «Медичний супровід дітей з ментальними особливостями»

«Медичний супровід дітей з ментальними особливостями» – on-line семінар з такою назвою вже доступний для перегляду.

Читав лекцію і відповідав на запитання глядачів дитячий невролог, старший науковий співробітник, кандидат медичних наук Олександр Мірошников.
Він нагадав батькам, що дитину з аутизмом необхідно ретельно обстежити. Слід перевірити її на непереносимість якоїсь їжі, а також, чи добре працює все її тіло – м’язи, кістки, зуби, рот і т.д. Також важливо зробити аналіз крові.
Інші, більш детальні обстеження слід проводити вже в міру виникнення проблеми.
Також під час on-line семінару обговорювали різні ліки і біодобавки та те, як вони можуть впливати на дитину. Спікер підкреслив: не можна давати аутистам препарати без консультації з лікарем. Крім того, у них можуть бути побічні ефекти.
Головне, що ще раз нагадав батькам Олександр Мірошников, – ліків від аутизму не існує, є ліки тільки від конкретних медичних проблем. Детальніше – у записі нашого семінару.
Нагадаємо, on-line семінари, інтерв’ю із засновницею благодійної організації та історія аутистки, яка руйнує міфи – в ювілейному «Аутизм сьогодні».
https://cwf.com.ua/on-line-seminari-intervyu-iz-zasnovniczeyu-blagodijno%d1%97-organizaczi%d1%97-ta-istoriya-autistki-yaka-rujnu%d1%94-mifi-v-yuvilejnomu-autizm-sogodni/