Доступний запис онлайн-семінару «Чому аутисти намагаються контролювати ситуацію» зі Стівеном Шором, Біллом Петерсом та Мішею Сергієнком.

Якщо ви не встигли на трансляцію чи хочете переглянути її ще раз, то можете зробити це на нашому сайті або Youtube-каналі.

Під час ефіру спікери пояснювали, що аутисти намагаються все контролювати, коли не розуміють принципу роботи світу. Тому якщо пояснити їм основоположні моменти, потреба тримати все під контролем зменшується.

Крім того, впоратися з такою рисою характеру особливих дітей допоможе довіра до дорослих та вміння комунікувати. Коли дитина знатиме, що якщо розповісти комусь про проблему, її можна буде швидше вирішити, вона це зробить. У такому випадку їй буде простіше віддати ситуацію під контроль іншої людини.

Ці та ще багато інших порад ви зможете почути під час перегляду запису.

Нагадаємо: раніше на Youtube з’явився семінар «Про аутизм для родичів. Як допомогти та підтримати батьків дитини з аутизмом».

https://cwf.com.ua/ru/2617-na-youtube-dostupen-seminar-pro-autizm-dlya-rodstvennikov-kak-pomoch-i-podderzhat-roditelej-rebenka-s-autizmom/