Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім» та Українська Медична Місія (УММ) підписали договір про партнерство. Метою підписання договору є сприяння і розвиток взаємовигідного співробітництва та взаємодії між обома сторонами.

Фонд і УММ домовилися здійснювати спільну діяльність, спрямовану на розвиток різнобічних інтересів і потреб особливих дітей, організацію їх індивідуального навчального, виховного та корекційного процесів, дозвілля, спортивно-оздоровчої, технічної та художньої діяльності. Ключова мета партнерства – допомагати дітям з синдромом аутизму з інтеграцією в суспільство.
Така мета буде досягнута партнерами завдяки співпраці з державними структурами, активному обміну досвідом між українськими та зарубіжними фахівцями та формуванню позитивного ставлення суспільства до дітей з синдромом аутизму.
Співпраця між такими організаціями – важливий етап на шляху до вирішення проблеми аутизму в Україні. Це допоможе не тільки в освіті суспільства щодо аутизму, але і надасть більше можливостей українським фахівцям для визначення діагнозу і ранньої корекції.
Сподіваємося на плідну і результативну спільну роботу.