16 листопада у Кам’янець-Подільському пройде другий семінар Консула «Аутизм Європа» Інни Сергієнко «Проблеми та досягнення в сфері аутизму в світі та Україні» в рамках регіонального туру Консула по Україні. Приймає семінар дитячий сад компенсуючого типу «Теремок» № 3. Очікується більш ніж 70 учасників, в тому числі представники ПМПК, управління охорони здоров’я, спеціалісти та батьки.

Семінар буде складатися з трьох інформаційних блоків:

  • аутизм в світі: прикладні практики і кейси для України;
  • аутизм в Україні: останні досягнення, кращі практики;
  • майбутнє дитини з аутизмом в регіоні: сесія запитань і відповідей, направлена на конкретну ситуацію Вашого міста або регіону.

Участь в семінарі безкоштовна для всіх бажаючих. Для реєстрації звертайтесь за телефоном 097-370-64-33, Тетяна Олександрівна. Реєстрація закривається у четвер 14 листопада 17-00. Всі слухачі отримають роздаткові матеріали з основними тезами та корисною інформацією. Тривалість семінару – один день.

Програму семінару можна завантажити тут.

Нагадуємо, що семінар у Кам’янець-Подільському – другий в регіональному турі Консула «Аутизм Європа». Розпочався регіональний тур в м. Нікополі, Дніпропетровська область в жовтні. В грудні ще один семінар відбудеться у Харкові за сприяння ГО «Аутизм. Альтернатива у Харкові».