Стручек Наталья Виталиевна

Поздоровляємо директора навчально-реабілітаційної школи – садка «Дитина з майбутнім» Наталію Стручек з проходженням курсу навчання методу TOMATIS у Франції. Наталія Віталіївна стала сертифікованим спеціалістом Першого рівня TOMATIS DEVELOPPEMENT S.A.

Принцип дії метода TOMATIS (www.tomatis.com) – сенсорна звукова стимуляція. Звук передається двома шляхами: шляхом кісткової провідності та шляхом повітряної провідності, при якій звукові коливання передаються через зовнішнє вухо. Сфери застосування методу: проблеми з навчанням і порушення мовлення, проблеми концентрації уваги, афективні і емоційні розлади, комунікативні розлади, проблеми психомоторного розвитку та інше.

Ефект методу TOMATIS заснований на пластичності нервових ланцюжків, які беруть участь у розшифруванні та аналізі звукових сигналів, а також ланцюжків, які відповідають за здатність до руху, збереженню рівноваги і координації. Завдячуючи цьому метод може допомогти дітям в розвитку компенсаторних стратегій подолання проблем здатності до навчання і порушення мовлення. Метод TOMATIS не усуває цих проблем, але допомагає людині навчитися їх контролювати.

 Метод TOMATIS Наталія Віталіївна буде практикувати як з вихованцями навчально-реабілітаційної школи – садка «Дитина з майбутнім», так і з усіма бажаючими.

За додатковою інформацією звертайтеся безпосередньо до Наталії Стручек (050) 352-90-97.

 

Сертификат специалиста Первого уровня TOMATIS DEVELOPPEMENT S.A.

Источник: Школа-сад «Дитина з майбутнім»