Засновник Фонду допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім» Інні Сергієнко та директор школи-садка «Дитина з майбутнім» Наталія Стручек виступили в ролі експертів на зйомках одного з наступних випусків «Школы доктора Комаровского», темою якої стане аутизм.

«Дуже приємно, що доктор Комаровський підніме в своїй програмі цю важливу проблему, про яку трублять у світі в усі труби, як каже він сам – розповідає Інна Сергієнко. – Ми були раді почути, що такий експерт в галузі педіатрії підтримує нас в усіх питання, які стосуються аутизму. Доктор Комаровський підкреслив, що дуже важливою є абілітація дитини в ранньому віці, що дозволить дитині в майбутньому стати повноцінним членом суспільства, а не тягарем собі і своїм близьким. Відповідальність батьків не замовчувати проблему, а боротися з нею, як завжди стане головним повідомленням доктора».

Подивитись програму в ефірі та почути поради доктора Комаровського, а також наших експертів, можливо буде весною наступного року. Слідкуйте за інформацією на нашому сайті.