Доктор клінічної психології Вірджинія Бассі, Професор Університету Argosy, Сан-Франциско (США) в рамках свого візиту в Київ провела триденний інтенсивний тренінг для педагогів школи-сада «Дитина з майбутнім».

З 29 по 31 жовтня під час тренінгів на території школи-сада разом із педагогами доктор Бассі оглядала дітей, відслідковувала структуру проведення занять. Потім в ході живої дискусії вони обговорювали різні конкретні ситуації, пов’язані з корекцією поведінки дітей з аутизмом, отримували рекомендації та коментарі від доктора.

Для персоналу учбового закладу в першу чергу було важливо почути думку експерта, отримати конкретні рекомендації та обмінятися досвідом. Учасники тренінгів отримали оновлену інформацію про провідні світові практики роботи з дітьми з аутизмом. Педагоги підвищили свою кваліфікацію, а батьки отримали необхідні консультації.

Наталія Стручек, директор школи-сада «Дитина з майбутнім»:

«Приємно відчувати, що спеціалісти такого рівня знаходять нашу роботу не тільки необхідною, а динамічною, правильно вибудованою на професійному рівні. Ми – не аматорі, ми чітко розуміємо, що робимо. Ми ставимо цілі і потихеньку йдемо до їх досягнення, відточуємо наші професійні навики та добиваємося хороших результатів для дітей.»

Для 80% персоналу – це не перша зустріч. Доктор Вірджинія Бассі є куратором по педагогічній частині школи-саду та періодично приїздіть до Києва. Під час своїх перших візитів вона акцентувала увагу на базовій інформації: як правильно розставляти пріоритети в навчанні дітей-аутистів, як тестувати таких дітей.

На сьогодні однією з головних задач доктора Бассі – простежити та оцінити динаміку у дітей, багатьох з яких вона вже добре знає, а також дати рекомендації педагогам і батькам конкретно по кожній дитині.