15-17 червня 2023 року МГО “Дитина з майбутнім” приймає участь у VII Науково – практичній школі з питань аутизму

15-17 червня 2023 року відбудеться VII Науково – практична школа з питань аутизму. Тема цьогорічної зустрічі “Діти, підлітки та молоді дорослі з розладами аутистичного спектра. Нові виклики та підходи до терапії та реабілітації під час війни в Україні”. В рамках заходу засновниця МГО “Дитина з майбутнім” Інна Сергієнко представить доповідь “Вплив військових дій в Україні на стан людей з аутизмом та їх родин. Український та європейський досвід”,  директорка Фонду Ірина Сергієнко розповість про “Адаптацію допомоги людям з аутизмом з оглядом на травму”

Захід проходитиме у гібридному ofline/online форматi. Офлайн зустріч учасників відбуватиметься у місті Львів у Парк – Готелі “Древній град”, а з умовами онлайн участі, а також спікерами Школи, можна ознайомитись за посиланням

З попередньою програмою Конференції можна ознайомитись тут. 

Основні напрямки науково-практичної роботи Школи:

  1. Особливості перебігу, особливі потреби дітей та родин, проблеми організації медико – психологічної допомоги при розладах нейророзвитку (розладах аутистичного спектра) під час війни.
  2. Взаємодія з міжнародними професійними та громадськими організаціями при наданні медичної, психологічної та соціальної допомоги дітям з психічними розладами, проведенні наукових досліджень.
  3. Діагностичні критерії психічних розладів у дітей через призму сучасних міжнародних класифікацій (МКХ 11, DSM 5), нові дефініції.
  4. Розлади розвитку при епілепсіях. Причинно – наслідковий зв’язок РАС та епілепсій, енцефалопатії розвитку.
  5. Судово – психіатричне оцінюваненя дітей та підлітків з РАС, розладами розвитку у цивільному та кримінальному процесах.
  6. Розлади адаптації, посттравматичні стресові розлади, рекурентні та біполярні депресії у дітей та молодих дорослих з РАС.
  7. Розлади розвитку, зумовлені хворобами накопичення, встановленими варіантами генетичного поліморфизма.
  8. Розлади поведінки у дітей та підлітків (клінічна типологізація, терапевтичні стратегії).