Запуск проєкту “Відверто про складне”: онлайн розмови про реалізацію активностей для дітей з аутизмом

“Відверто про складне” – новий проєкт МГО “Дитина з майбутнім”, направлений на обмін досвідом та пошук відповідей на болючі питання щодо аутизму в Україні. Мета циклу онлайн зустрічей – створити неформальний майданчик спілкування про можливості реалізації різноманіття активностей для дітей з особливостями розвитку та пошук оптимальних шляхів створення найкращих умов життя та перспективи в українських реаліях. 

Запрошуємо батьків, фахівців, представників громадських організацій, державного сектору та всіх небайдужих до питань аутизму та майбутнього українців з РАС взяти участь у проєкті, спікери якого діляться безцінним досвідом та пропонують цікаві та, головне, реальні вирішення різних питань. На вас чекають неформальні розмови з небайдужими, яким вдалося створити цікаві проєкти, послуги тощо, які полегшили життя сім’ї чи допомогли дитині з розладом, вирішити питання для когорти на місцевому рівні. 

“Відверто про складне” – цикл вечірніх  онлайн зустрічей на платформі Zoom декілька разів на місяць по буднях, долучитися до яких може кожен зареєстрований учасник заходу у Facebook, пройшовши реєстрацію безпосередньо на захід у Zoom. Тож слідкуйте за нашими новинами та онлайн заходами на сторінці FB.

Записи транслюватимуться на YouTube каналі МГО “Дитина з майбутнім”. Долучайтеся до унікального досвіду тих, хто створює світ, сповнений любові до всіх дітей!