31 січня і 1 лютого в Києві відбудеться перший Семінар другого Модуля Курсу методики ТЕАССН «Застосування арт-терапії в роботі з дітьми з РАС. Складання індивідуальних програм розвитку». Семінар проходить з 10.00 до 18.00 за адресою: м.Київ, вул. Хорива 19-В (м. Контрактова площа)

У перший день учасники отримають знання щодо методів роботи з особами з РАС, а також психолого-педагогічним основам та розробці індивідуальної програми розвитку. Другий день занять буде присвячений Арт-технікам згідно з методикою ТЕАССН, в тому числі психомалюнок, вправи на структурування арт-терапевтичної роботи, простору, образотворчої символіки та ін. Повну Програму можна переглянути тут.

Семінар проходить в рамках Модуля «Методи допомоги особам з РАС» унікального Курсу для фахівців «Аутизм: проблеми комплексної допомоги. Концепція ТЕАССН: методи та методики ».

Програма Модуля
Програм Курсу

Благодійний внесок за навчання на одному семінарі 100 доларів США за курсом НБУ на день оплати.

Для реєстрації просимо заповнити Анкету та надіслати координатору проекту Галині Лозовій на galina.lozova.cwf@gmail.com. З усіх питань просимо також звертатися до пані Лозовій по телефону 067 290 83 63.