Більше 300 сімей дітей з аутизмом взяли участь у святі «Діти з аутизмом здатні до навчання», організованому Фондом «Дитина з майбутнім» на території АРТ-Пікніка Слави Фролової. Арт-квест складався з різних завдань. Діти вивчали цифри, клеїли букви, робили різні вироби. Були на святі і улюблені дитячі радості – аква-грим, шоу мильних бульбашок, батут і, звичайно ж, солодощі. Діти активно брали участь в арт-квесті, і, врешті, кожен малюк отримав медаль за свої старання та фотографії. У святі брали участь і звичайні дітки, які прийшли з батьками на АРТ-Пікнік Слави Фролової.

«Ми організували свято якдлядітей з особливостямиу розвитку, такідлязвичайних дітей.Михочемо показати, що які бособливостіне булиу дитини, вона, перш за все, дитина.Воналюбить грати, бутисеред дітей, любить іхочевчитися.Ми плануємопровестиподібну акціющевсерпні.У планахФонду -проводити подібні заходи, щоб показати, що ці дітинічимне відрізняютьсявід інших дітей», – розповідаєЛарисаРибченко, директорФонду «Дитина з майбутнім».

Волонтери Настя та Юля дізналися від знайомих про свято і зголосилися допомогти: «Нам було цікаво взяти участь, допомогти розважити дітей. Діти з аутизмом – такі ж діти, як і всі. Вони з задоволенням ліпили, малювали, розмальовували обличчя аква-гримом і викладали циферки макаронами».

«Ми запросили волонтерів, які розуміють, що всі діти люблять грати, ліпити, малювати, просто особливим малюкам, іноді, потрібно трохи більше допомоги. Свято організовано, щоб порадувати наших дітей і показати оточуючим, що такі діти нічим не відрізняються від інших. Вони сиділи за одним столом із звичайними дітьми і намагалися виконати всі завдання квесту. Просто молодці!»- підкреслила Інна Сергієнко, засновник Фонду «Дитина з майбутнім» і консул Аутизм-Європа.

Наталя, мама двох дітей з аутизмом: «Я дізналася про свято з Інтернету – я підписана на розсилку новин Фонду «Дитина з майбутнім» про різні заходи. Мені дуже сподобалось, чудово все придумано».

Ксенія, мама дитини з аутизмом: «Мій син відвідує садок «Дитина з майбутнiм», а я стала волонтером Фонду. Мені дуже подобається допомагати і бути корисною в організації заходів для особливих дітей. Я впевнена, що батьківська ініціатива може вирішити безліч проблем наших дітей».