V виставка картин Максима Бровченка, зв’язок між інфекцією матері і аутизмом і щорічне опитування від МГО “Дитина з майбутнім” – на сторінках “Аутизм сьогодні” за березень 2023 року

Шановні читачі!

Представляємо Вам новий випуск електронного журналу “Аутизм сьогодні” за березень 2023 року. 

На його сторінках на Вас чекає новина про відкриття П’ятої виставки картин маленького “українського Пікассо” Максима Бровченка з тимчасово окупованого Бердянська. Захід стартував 20 березня і триватиме по 1 травня 2023 року за адресою: м. Дніпро, узвіз Крутогірний, 10. Запрошуємо всіх поціновувачів мистецтва відвідати експозицію з понад 20 космічних картин хлопчика та поринути у світ добра та толерантності, що так потрібно всім у цей надскладний для України час війни. 

У випуску на Вас чекає нові дані щодо зв’язку між інфекцією матері та ментальним здоров’ям дитини. Згідно з численними дослідженнями, проведеними за останні два десятиліття, у вагітних з важкими інфекціями дещо підвищується ймовірність народження дитини-аутиста. Однак, багато жінок хворіють під час вагітності, і більшість з них народжують здорових дітей. Чому – читайте у випуску! 

А краще – доєднуйтесь до нового дослідження МГО “Дитина з майбутнім. Ми проводимо опитування “Рік великої війни. Досвід українців з аутизмом за кордоном”, щоб проаналізувати, як прожили цей рік українські родини з дітьми-аутистами, що виїхали за кордон. З якими викликами їм довелося зіштовхнутися, які приємні і не дуже сюрпризи їх очікували в інших країнах і як взагалі змінилося їх ставлення до існуючої в Україні та інших країнах системи підтримки дітей з особливостями. Щодо чого ви можете висловити своє захоплення, щодо чого – розчарування. Які ваші сподівання виправдалися, які – ні тощо. 

Також на сторінках нового випуску “Аутизм сьогодні” на Вас чекають й інші новини сфери та корисний матеріал!

Приємного читання!

Слава Україні!