Третя міжнародна практична конференція з аутизму IPAC-2021, виставка картин 10-річного аутиста Максима Бровченка у Києві та поради батькам як розмовляти з підлітком-аутистом про сексуальність –  на сторінках вересневого випуску “Аутизм Сьогодні”

Шановні читачі!

Представляємо Вам новий випуск електронного журналу “Аутизм Сьогодні” за вересень 2021 року. 

На його сторінках на Вас чекає повна інформація про найважливішу подію осені 2021 – Третю міжнародну практичну конференцію з аутизму IPAC-2021, яка відбудеться 13-14 листопада 2021 року. 

Захід традиційно став комунікаційним майданчиком, на якому українські та закордонні фахівці зустрічаються та діляться знаннями, досвідом і новими досягненнями у сфері аутизму. 

Тема цьогорічної зустрічі “Підлітки та молодь з аутизмом: розвиток, здоров`я, підтримка” – одна з найактуальніших в Україні й у світі. 

МГО “Дитина з майбутнім” анонсує відкриття виставки талановитого 10-річного аутиста з Бердянську Максима Бровченка, який з 27 по 31 жовтня продемонструє експозицію своїх космічних картин. Запрошуємо батьків та дітей, представників ЗМІ та громадських організацій, всіх дотичних до сфери аутизму та поціновувачів художнього мистецтва долучитися до заходу. 

Також у вересневому випуску журналу запрошуємо Вас ознайомитись з правилами підготовки дитини з аутизмом до непростого періоду статевого дозрівання та розмови про сексуальність від директорки МГО “Дитина з майбутнім” Ірини Сергієнко. 

На сторінках “Аутизм сьогодні” на Вас чекають й інші новини сфери – матеріал про сенсорне перевантаження, соціальну підготовку дитини з аутизмом від директорки батьківської організації «Благодійний фонд «Асоціація батьків дітей з аутизмом», активної громадської діячки, лекторки, спікерки на радіо і ТБ Євгенії Панічевської та багато іншого – корисного та цікавого!

Приємного читання!