07 червня 2013 року об 11 годині у Будинку вчителя (м. Київ, вул. Володимирська, 57) за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, посольства Великої Британії в Україні та громадських організацій відбудеться презентація Всеукраїнського проекту «Мистецтво, що об’єднує всіх!».

Мета проекту — привернути увагу громадськості до потреб десоціалізованих членів суспільства — психоневрологічних хворих, та допомогти їм у питаннях реабілітації та соціальної адаптації.

Всеукраїнський проект, що стартує в Києві, охопить усі регіони України, та презентує творчість пацієнтів у різних напрямках мистецтва як зразок арт-терапії та реінтеграції пацієнта у повноцінне соціальне життя суспільства. Сприятиме вирішенню найболючіших проблем Психіатричної служби при наданні психіатричної допомоги. Проект планується завершити у вересні 2013 року в рамках проведення Днів психічного здоров’я в Україні.

У презентації Всеукраїнського проекту «Мистецтво, що об’єднує всіх!» візьмуть участь: Посол Великої Британії в Україні, Уповноважений ВРУ з прав людини, представник Бюро ВООЗ в Україні, Народні Депутати України, представники Міністерства соціальної політики України, Міністерства культури України, митці та громадські діячі.

Організатор: Український науково-дослідний інститут соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України, директор — д.м.н. Пінчук Ірина Яківна.

Контактна особа: Шкурко Зоя Вадимівна, тел. (044) 253-58-61, (093) 738-17-17, zshkurko@mail.ru.

Прес-служба МОЗ України