Wizz Air Kyiv City Marathon

8 жовтня команда 50 дітей з аутизмом проекту KidsAutismGames подолала дистанцію в 500 метрів в рамках марафону Wizz Air Kyiv City Marathon. Не зважаючи на дощову погоду, настрій дітей та батьків був чудовим – всі справилися з дистанцією. Вся команда отримала медалі – оскільки для кожного з них ці 500 метрів стали перемогою та важливим кроком вперед.

Це п’ятий  дитячий забіг на рахунку  проекту KidsAutismGames  — вперше  діти з аутизмом командою взяли участь в 500-метровому забігу в рамках Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2017 в квітні.

За цей час багато чого мінилося. Як відзначають батьки та організатори, діти стали краще сприймати людні місця та залюбки брати участь в марафонах. Деякі діти з особливостями навіть почали бігати без супроводу, хоче раніше не виходили на дистанцію без мами, батька чи тренера.

Щоб брати участь в дитячих забігах в рамках марафонах, особливі діти щотижня проходять тренування на НСК «Олімпійський» в рамках проекту Kids Autism Games. Це спільна ініціатива Державного підприємства «Національний спортивний комплекс «Олімпійський», Фонду «Дитина з майбутнім» та Благодійної організації «SPORT for PEACE». Пілотна група, що займалася півроку, показала дуже хороші результати, завдяки проект з 20 діток розрісся до 60-ти.

«Всі наші зусилля – тренування та марафони – направлені на те, щоб навчити дітей взаємодіяти між собою, розвинути моторику, поліпшити фізичний стан дітей та привити їм любов до занять спортом», — розповідає Олена Свердлова, співорганізатор проекту Kids Autism Games.

Після забігу діти були переповнені позитивними емоціями і залюбки спілкувалися  з журналістами. Батьки відмічали особливий заряд бадьорості та енергії в своїх малюках та дякували за можливість не стояти осторонь масштабних спортивних подій країни.

Kids Autism Games — це спільна ініціатива Державного підприємства «Національний спортивний комплекс« Олімпійський», Фонду допомоги дітям з аутизмом «Дитина з майбутнім» та благодійної організації SPORT for PEACE. Проект розпочав свою діяльність на початку лютого 2017 року. Тренування були розроблені за спеціальними методиками, щоб через ігрові змагання навчити дітей взаємодіяти між собою, розвинути моторику, поліпшити фізичний стан і прищепити їм любов до занять спортом. Сьогодні в рамках проекту займаються 60 дітей з особливостями розвитку