Поновлення проєкту “Відверто про складне”, роль дослідження рухових навичок при діагностуванні аутизму та необхідність соціалізації дітей з РАС – на сторінках нового випуску “Аутизм Сьогодні”

Шановні читачі!

Представляємо Вам новий випуск електронного журналу “Аутизм Сьогодні” за січень 2023 року. 

На його сторінках на Вас чекає нове дослідження щодо зв’язку рухової функції з розвитком нервової системи та психічним здоров’ям. На жаль, ця тема вивчена недостатньо та призводить до значних проблем при постановці діагнозу та корекції аутизму. Про що мова – читайте у номері!

Пропонуємо долучитися до надзвичайно цікавого інтерв’ю про соціалізацію дітей з особливостями розвитку. Що таке соціалізація, чому це надважливо для дітей з аутизмом та як саме працювати в цьому напрямку розповідає Наталя Стручек, директорка дитячого садка для дітей з особливостями розвитку “Дитина з майбутнім” в ефірі радіо Київ 98 FM від 30.01.2023.

На сторінках “Аутизм сьогодні” на Вас чекають й інші новини сфери. Наприклад, про поновлення проєкту “Відверто про складне”. Це цикл онлайн-розмов, направлений на обмін досвідом та пошук відповідей на болючі питання щодо аутизму в Україні. Долучайтеся!

Приємного читання!

Слава Україні!